MENU

  Zabiegi SPA

  Mleczna piana

  170 zł / 55 min.

  Obmycie ciała i delikatny peeling pomagają przywrócić równowagę i harmonię, a ciało przygotowują na działanie dobroczynnych kosmetyków. Dopełnieniem rytuału jest masaż ciała, który rozgrzewa, aktywizuje mięśnie, wspomaga krążenie. Efektem jest gładka, jędrna, rozświetlona skóra.

   

  Luksusowy złoty Miód i Mleko

  150 zł / 50 min.

  Luksusowy regenerujący rytuał SPA do całego ciała bazujący na aromacie miodu, mleka i połyskujących złotych drobinek. Działa intensywnie regenerująco, wygładzająco i odżywiająco na skórę. Idealny dla osób, które chcą poczuć się wyjątkowo i w wyjątkowy sposób zadbać o skórę.

   

  Czekoladowa impresja

  190 zł / 55 min.

  Rytuał rozpoczyna delikatny peeling, który przygotowuje skórę na przyjęcie dobroczynnych składników aktywnych w serum endorfinowym. Maska brązująca nadaje skórze piękny koloryt. Rytuał przynosi odprężenie, ujędrnienie ciała oraz gwarantuje dobre samopoczucie.

   

  Programy wyszczuplające Arosha

  240 zł / 90 min.

  Bandaże Arosha są doskonałym sprzymierzeńcem w walce z takimi problemami skóry, jak: cellulit obrzękowy i włóknisty, utrata jędrności i elastyczności, rozstępy, zastoje wodne, a także suchość

  i szorstkość skóry. Dzięki bogatej linii zabiegowej bandaże można aplikować na nogi i pośladki, brzuch, ramiona i biust.

   

  Linia zabiegowa jest doskonałą propozycją dla pań pragnących szybko wrócić do pełni formy po okresie ciąży i karmienia.

   

  @textColor
  @lightBgColor
  @midBgColor
  @darkBgColor
  @baseColor
  @brandPrimary
  @brandSuccess