MENU

  Atrakcje

  Pieniny są wyjątkowo uroczym miejscem, gdzie można spędzić niezapomniane chwile rozkoszując się pięknem otaczającej przyrody. Jedyne w swoim rodzaju stworzone przez naturę niezwykłe miejsca – Przełom Dunajca, szlaki górskie, wąwozy, czy najogólniej urok Pienińskiego Parku Narodowego, pozwolą wybrać różnorodne formy wypoczynku, a atrakcje oferowane przez region zadowolą gusta wszystkich Gości.

  Spływ przełomem Dunajca

  Przełom Dunajca jest jednym z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Nie ma lepszego sposobu na delektowanie się jego urokami i widokiem gór, niż tradycyjny spływ na flisackich tratwach.

  Podczas podróży w dół rzeki trwającej od 2 do 3 godzin, po przepłynięciu przez 7 pętli, które Dunajec zatacza pomiędzy górami.


  Zobacz atrakcje na mapie

  Rafting

  Dunajec umożliwia aktywny wypoczynek w górach każdemu, kto nie wybiera się na wędrówki po szczytach Pienin. Właśnie tutaj istnieją wyśmienite warunki do uprawiania kajakrastwa i spływów pontonowych, co w połączeniu z niesamowitymi widokami Przełomu Dunajca dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji.

   

   

  Rezerwacja \"Góral Ponton\" pod nr tel. 574 584 684

  Turystyka górska

  Pieniny to góry, których widoki zapierają dech w piersiach o każdej porze roku.

  Turystyka rowerowa

  Dla amatorów wycieczek rowerowych okolice Sromowiec są wymarzonym miejscem dla realizowania tej pasji. Wiele kilometrów ścieżek rowerowych pozwoli podziwiać jedyny w swoim rodzaju urok tego zakątka Polski i Słowacji.

  Jazda konna

  Jazda konna to wspaniała forma aktywnego wypoczynku, która odbywa się na łonie natury. Nasza stajnia mieści się tuż pod Trzema Koronami – zaledwie kilka metrów od rwącego Dunajca, co pozwala na podziwianie niezwykłych widoków z grzbietu konia.

  Boisko wielofunkcyjne

  Zapraszamy Państwa do korzystania z nowo otwartego boiska wielofunkcyjnego. Boisko położone przy hotelu pełni funkcję kortu tenisowego, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej oraz badmintona. Zimą, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, na boisku organizujemy lodowisko. Boisko jest oświetlone, więc z aktywności ruchowej można korzystać również po zapadnięciu zmroku.

  Sporty Wodne

  Sporty wodne są nieodłączną częścią aktywnego wypoczynku.

  Wędkarstwo

  Wyjątkowe położenie naszego hotelu nad przełomem Dunajca, 100 m od rzeki sprawia, że jest ono idealnym miejscem dla wędkarzy. Dunajec należy do najbardziej malowniczych polskich rzek. Jest uznawany za rzekę bardzo rybną. Można tu spotkać gatunki takie, jak: pstragi potokowe, klenie, bolenie, brzany, świnki, szczupaki, sandacze, czy głowacice.

  Dla wędkarzy przygotowaliśmy specjalne pomieszczenie, gdzie można wysuszyć odzież i przechować sprzęt.

  Zabytki

  Miłośnicy interesujących historycznych miejsc nie będą czuli się u nas rozczarowani.

  • Zamek w Niedzicy.
  • Zabytkowy kościół pw. Św. Katarzyny w Sromowcach Niżnych z początku XVI w.
  • Ruiny zamku w Czorsztynie nierozwerwalnie związane są z historią Pienin.
  • Zamek w Starej Lubowni.
  • Czerwony Klasztor
  • Zamkowa Góra z ruinami najwyżej położonego zamku w Polsce.

  Lodowisko

  Kiedy mróz nie będzie sprzyjał spacerom, zachęcamy do rozgrzania się podczas jazdy na łyżwach na lodowisku znajdującym się bezpośrednio przy naszym hotelu. Do dyspozycji oddajemy wypożyczalnię łyżew. Jesteśmy przekonani, że jazda w malowniczym otoczeniu Pienin i Dunajca z widokiem na Tatry dostarczy niezapomnianych wspomnień.

  Narciarstwo

  Z pewnością każdy miłośnik białego szaleństwa zna uczucie szczypiącego w nos mrozu i pamięta widoki rozpościerające się ze zboczy stoków położonych w urokliwych miejscach. Dlatego dla wszystkich naszych gości organizujemy wygodne, darmowe wyjazdy busami  na pobliskie stoki (Polana Sosny, Kluszkowce, Bachledova Dolina), idealne zarówno dla wytrawnych narciarzy i snowboardzistów, jak i stawiających pierwsze kroki w zimowych sportach, którzy mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanych instruktorów.

  Polecane oferty specjalne

  Jesień w Pieninach
  od 165 zł /osoba/noc
  Romantyczny Weekend w górach
  3 dni, od 425 zł /osoba
  SPA Glamour
  3 dni, od 945 zł /osoba
  Relaks w świecie SPA
  3 dni, od 635 zł /osoba
  Telefon
  recepcja
  Dojazd
  Dojazd
  Rezerwuj
  Rezerwuj