MENU

  Poznaj opinie naszych gości

  5/5
  Rewelacja 😃 TripAdvisor Rewelacyjne miejsce, piękny hotel, atrakcje na naprawdę wysokim wysokim poziomie /spa, sala zabaw dla dzieci z modułem kulkowym, bilard itp, lodowisko /wspaniała obsługa, jedzenie wyśmienite rewelacyjny pobyt 😃 jutro kulig
  Justyna P, Polska
  8.8/10
  W Hotelu można odpocząć po całodziennych wędrówkach.Booking.com Pokój wygodny, duża szafa. Miły i pomocny personel, poprosiliśmy o zmianę pokoju, nie było z tym problemu. Restauracja czynna do późna, Śniadanie smaczne i duży wybór produktów. Basen i Spa utrzymane w czystości, co umila korzystanie. Piękny widok.:)
  Radosław, Polska
  5/5
  Bardzo piękne miejsce do wypoczynku !TripAdvisor Duże pokoje, piękny kompleks z basenem, saunami, smacznym jedzeniem i ogrodem od strony spokojnie płynącego Dunajca. Mieszkańcy bardzo mili, piękny kościół. Polecam dla osób które chcą naprawdę wypocząć w ciszy i bez tłumów i bez zasięgu sieci tel. komórkowej (u mnie w Orange był brak sieci lub Orange Słowacja)
  Radom, Polska , Łukasz F
  6/6
  Urocze miejsce, czyste i profesjonalneHolidayCheck Hotel bardzo nam się spodobał. Położony przepięknie, pokój i łazienka duże, komfortowo wyposażone. Basen śliczny, elegancki. Widać, że pracownicy obiektu bardzo się starają, chcą żeby goście byli zadowoleni, to się liczy. Hotel jest bardzo czysty, dobrze utrzymany i co najważniejsze w dobrym guście, bez tak popularnej na Podhalu pastelozy. Wróciliśmy wypoczęci i zachwyceni
  Ola, Polska
  5/5
  “Cisza i spokój”TripAdvisor Bardzo ciekawe miejsce.Hotel mały ale z dużymi dodatkami:basen, grota solna,lodowisko,darmowy parking, obfite śniadania.

  Najważniejsza jednak jest lokalizacji-oaza ciszy i spokoju.

  Podróżujący z dziećmi nie bedą się nudzić.

  Pobyt: styczniu 2016, wyjazd z rodziną


  neilamsterdam, Katowice, Polska
  4/5
  “Trzy Korony - to tu :)”TripAdvisor Siadając do napisania tej recenzji, miałem w pamięci, aby po raz kolejny nie była to laurka dla miejsca, w którym byliśmy w maju 2015 r. Niestety. Nie uda mi się. Żona z naszym synkiem stwierdzili jednoznacznie, że to jeno z fajniejszych miejsc na odpoczynek dla osób, które nie cierpią tłumów, straganów, muszelek w górach. Położenie hotelu idealne. Dosłownie krok od Dunajca i od Trzech Koron. Przy hotelu rusza spływ Dunajcem. Totalna cisza i spokój (zaznaczam, że byliśmy w maju, nie w lipcu czy sierpniu). Pokoje duże, jasne, czyste. Z okna mieliśmy widok na Trzy Korony i Dunajec. Jedzenie bardzo smaczne (mieliśmy porównanie z lokalnymi karczmach, które niestety nie spełniły naszych oczekiwań, ponieważ jak zawsze królowały w nich smażone frytki). W hotelu jest także basen. Duży i jak my byliśmy praktycznie pusty. Obsługa bardzo życzliwa i uczynna. Dopracowania wymaga jednak sala zabaw dla dzieci. Polecam.

  Pobyt: maju 2015, wyjazd z rodziną
  Michal M., Polska
  @textColor
  @lightBgColor
  @midBgColor
  @darkBgColor
  @baseColor
  @brandPrimary
  @brandSuccess